O NÁS
O NÁS

Vítáme Vás na stránkách společnosti SAVE CAR s.r.o., která se zabývá prodejem elektrických vozíků a skútrů MASTON, o jejichž kvalitě svědčí i fakt, že jsou prodávány v celosvětovém měřítku.

Jsme zavedená obchodní společnost s několikaletou zkušenosti z oblasti velkoobchodního a maloobchodního prodeje a dovozu prověřeného zboží. Naše společnost je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 130655.


Náš tým specialistů Vám poradí s výběrem elektrického vozíku, odpoví na dotazy technického charakteru či pomůže s vyřízením financování úvěrem se splátkami bez navýšení. Máme zkušenosti s prodejem již více než 8 let. Samozřejmostí je pro nás nejen osobní přístup ke každému z vás, ale zároveň i skvělé služby a perfektní záruční servis. V případě nepříjemností Vám budou k dispozici naši kvalifikovaní pracovníci, kteří Vám velmi rádi pomohou a vzniklou situaci vyřeší.


Chcete si prohlédnout jednotlivé skútry na jednom místě? Kromě nákupu přes eshop nabízíme i možnost osobní návštěvy v naší společnosti (U Průhonu 14,  Praha 7 - Po-Pá od 09:00 do 16:00), kde Vám naši pracovníci ochotně pomohou s výběrem nového skútru nebo poradí s montáží.


Chcete být mobilní hned a platit později? Využijte našeho systému splátkového prodeje, který nabízí naše společnost. Velice dobře chápeme, že cena skútru je pro Vás a Vaši rodinu mnohdy natolik významnou investicí, že byste rádi rozložili platbu za skútr do delšího časového horizontu. Není problém, nabízíme několik variant splátkového prodeje podle počáteční akontace bez omezení - tato nabídka je platná i pro seniory. Zároveň garantujeme stejnou výši splátky po celou dobu splácení.
Není nic snazšího než být zase mobilní!

Naše společnost SAVE CAR s.r.o. je tady pro Vás, nechte si představit náš systém splátek bez navýšení. Pro další informace navštivte sekci PRODEJ NA SPLÁTKY nebo se na nás obraťte telefonicky či prostřednictvím e-mailu.