Nové elektrické čtyřkolové skútry

ELEKTRICKÉ SKÚTRY

Hůře chodíte? Máte zhoršenou hybnost končetin a problémy s koordinací pohybů? Trpíte únavou i při sebemenším pohybu? Nezvládnete si již sami nakoupit? Díky svému pohybovému omezení si nemůžete sami dojít do knihovny, na setkání či kávu s přáteli nebo na výlet? Chcete jet na dovolenou nebo do lázní, ale netroufáte si?

Máme pro Vás řešení!

Čtyřkolové elektrické skútry Sunny Dasher - jednoduché na obsluhu s vysokou stabilitou. Mají ideální manévrovatelnost spojenou s vysokým komfortem sezení při jízdě. Vozík je rozložitelný a je možné ho převézt standardním autem. Samozřejmostí jsou pohodlná, otočná a výškově stavitelná sedačka, opěrka hlavy, odklopné područky, ale také stavitelný úhel sloupku řízení. Pro Vaši bezpečnost jsou na skútru elektromagnetické brzdy, zpětná zrcátka, blinkry, klakson a přední reflektory.

Pro řízení elektroskútru není potřeba řidičské oprávnění, jedná se o kompenzační pomůcku. Snadné ovládání zvládne opravdu každý. Skútry Sunny Dasher lehce zvládnou i jízdu v obtížnějším terénu, např. po polní cestě. Poradí si s mírným deštěm i sněhem. Pro pohodlí a možnost odvézt nákup slouží odnímatelný košík. Dojezdová vzdálenost skútru je dle terénu a použitých baterií do 45 km, maximální rychlost je 15km/h (při couvání 6 km/h), maximální nosnost je 150 kg, stoupavost při plném zatížení je 12-15° dle typu vozítka. Hmotnost skútru je 120 kg. Díky elektropohonu mají vozítka velmi tichý chod a jsou ekologická. Součástí skútru je nabíječka a baterie. Na skútry poskytujeme záruku 24 měsíců a servis.